Nasza rada nadzorcza

Tramp i Mruczek są zawsze na miejscu i nieustanie przypominają nam, w jakim celu staliśmy się lekarzami weterynarii. Przyjdź do nas, jeśli chcesz ich spotkać osobiście :)

Trampek

Trampek

Tramp (prezes rady nadzorczej) w naszym gabinecie od 2009 roku, to prawdziwy przykład realizacji „American Dream” - psie uosobienie kariery od pucybuta do milionera. Został znaleziony wygłodniały, niemalże umierający na brzegu Pilicy, nieopodal jej ujścia do Wisły. Gdy dotarł do naszego gabinetu bał się wszystkiego, każdy najmniejszy hałas przysparzał mu gęsiej skórki, dzwony bijące w Kościele sąsiadującym  z naszym gabinetem, sprawiały, że szukał schronienia w najciemniejszym kacie swojej budy. A teraz ..., teraz Tramp to zupełnie inny zwierzak, odgłos kościelnych dzwonów nie robi na nim żadnego wrażenia, z wielkim oddaniem piastuje najwyższe nadzorcze funkcje w naszym gabinecie, ze wszystkich sil obszczekuje przechodniów idących chodnikiem wzdłuż płotu otaczającego gabinet, a co dla niego najważniejsze, ma rodzinę, która go kocha i dba o to, by jego miska nigdy nie była pusta.

Mruczek

Mruczek

Mruczek (wiceprezes rady nadzorczej) w naszym gabinecie od 2012, kocia edycja realizacji „American Dream”. Trafił do naszego gabinetu jako ledwo chodzący atlas niemalże wszystkich chorób kocich: poczynając od świerzbu, przez ogólnego wycieńczenie i biegunkę po zaplenię płuc. Dzięki naszemu zaangażowaniu i wytrwałości, powoli zaczął odzyskiwać siły. Dziś jest na tyle pewny siebie, że bez mrugnięcia okiem jest w stanie nadzorować leczenie największych psów, wygrzewając się w słońcu na parapecie tuż ponad stołem zabiegowym.

leczenie zwierząt Magdalena Neska

Lekarz weterynarii Magda Neska (szefowa)

Magda Neska (szefowa) już będąc małą dziewczynką nie mogła się powstrzymać od niesienia pomocy zwierzakom wszelkiej maści: np. karmiła mlekiem zajęcze sieroty, przygarniała koty i psiaki. Wszystkie zwierzaki mogły liczyć na podanie pomocnej dziewczęcej rączki (albo wrzucenie smakowitego kąska do miski). W latach 1996-2002 studiowała na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW. W trakcie studiów zdobywała praktyczne doświadczenia w warszawskich lecznicach całodobowych. Po studiach leczyła zwierzaki na terenie Wawra i okolic. W roku 2008 podjęła decyzje o założeniu Gabinetu Weterynaryjnego ZWIERZAK w Falenicy. Z biegiem czasu nasz gabinet stawał się coraz bardziej rozpoznawalny nie tylko na terenie Falenicy, ale także w okolicznych Wawerskich osiedlach (Aleksandrów, Błota, Miedzeszyn, Radość, Międzylesie, Anin, Sadul, Zerzeń, Wawer) i sąsiednich miejscowościach (Michalin, Józefów, Świder, Otwock, Wiązowna) i zyskiwał uznanie coraz większej liczby klientów i pacjentów. Aby móc jak najlepiej pomagać zwierzakom stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach i konferencjach (ze specjalnym uwzględnieniem DERMATOLOGII, szczególnie bliskiej sercu doktor Magdy). Po pracy poświęca swój czas rodzinie, Trampkowi i Mruczkowi (o których względy należy nieustanie zabiegać, biorąc pod uwagę fakt, iż są to członkowie Rady Nadzorczej naszego gabinetu) oraz z upodobaniem udaje się w podróże małe i duże, zobacz co robimy po godzinach 

weterynarz Karolina Przydatek

Lekarz weterynarii Karolina Przydatek (vice szefowa)

Karolina Przydatek (viceszefowa) w 2011 ukończyła studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Doświadczenie zawodowe oraz umiejętności praktyczne zdobywała w wielu lecznicach (już w trakcie studiów, wtedy też zakochała się w swoim zawodzie). Rozszerzając swoją wiedzę, trafiła pod skrzydła prof. Marka Galantego, który skutecznie "zaraził" doktor Karolinę zamiłowaniem do chirurgii. Od tego czasu chirurgia stała się głównym obszarem zainteresowań zawodowych.

lecznica dla zwierząt Falenica

Lekarz weterynarii Anna Kosiec (mistrz USG)

Anna Kosiec-Tworus (mistrz USG) dr nauk weterynaryjnych. W 2004 roku ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. W 2010 roku obroniła pracę doktorską z zakresu diagnostyki doplerowskiej nerek. Z pasją zajmuje się wykonywaniem badań ultrasonograficznych i badań doplerowskich małych zwierząt.

gabinet weterynaryjny Jan Plasota

Specjalista chirurg ,ortopeda Jan Plasota

W 2000 roku ukończył studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie, posiada Specjalizację z Chirurgii Weterynaryjnej zakończoną egzaminem państwowym w 2008 r. na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Uczestniczył w wielu warsztatach i szkoleniach z zakresu chirurgii, ortopedii i traumatologii, chirurgii jamy ustnej oraz chirurgii plastycznej. Odbywał staże zagraniczne: 2003 rok staż w Klinice "Jaggy" w Brnie (Republika Czeska). Aktywnie współpracuje z Tatrzańskim Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym: od czasu do czasu daję się zasypać pod śniegiem podczas ćwiczeń Sekcji Psów Lawinowych TOPR i  leczy psy wspierające ratowników .

weterynarz Katarzyna Biel

Katarzyna Biel

Katarzyna Biel (groomer, psia stylistka) absolwentka Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie na kierunku Zootechniki. Ukończyła również roczny kurs behawiorysty zwierzęcego COPAE, nieustanie dokształca się uczestnicząc w licznych wykładach, kursach i seminariach o tematyce psychologii i żywienia zwierząt. Pełni rolę asystenta kynologicznego w grupie psów ozdobnych i do towarzystwa. Z zamiłowania zajmuje się pielęgnacją oraz strzyżeniem psów i kotów. Czas wolny spędza aktywnie na świeżym powietrzu, a wieczorami na czytaniu książek.

lek. wet. Magda Neska

Czekanowska 3
04-922 Warszawa Falenica

 Grafik dyżurów

Pon - Pt: 09:00-20:00
Sobota: 09:00-16:00